Go back

Freethielnieuws (27/08) : Komende wedstrijd nog steeds achter gesloten deuren

Tekst: Valy Van de Merlen/Bart Foubert - Foto: Belga Image

Zoals verwacht zal komende wedstrijd tegen OH Leuven jammer genoeg nog steeds achter gesloten deuren plaatsvinden. Er is echter hoop om in september eindelijk weer een deel van de supporters te mogen verwelkomen op de Freethiel. Wij gaan voor zoveel mogelijk volk in het stadion, uiteraard rekening houdende met de huidige coronaregels.

Onze club dient een plan op te maken dat zal moeten worden goedgekeurd door burgemeester én minister. Na goedkeuring zullen we hier verder over kunnen communiceren. Zoals afgesproken zullen topfans voorrang krijgen op andere supporters.

Topfans pakketten

Topfans kregen door vertraging van een leverancier hun pakket nog niet. Wij verzekeren u dat dit in september eindelijk wordt opgelost en iedereen zijn pakket ontvangt, inclusief abonnement.

Resultaten Covid-19

Gisteren werden onze spelers en trainers opnieuw getest op het coronavirus. Zoals verwacht testte Iedereen negatief.