Go back

Wie wordt de nieuwe eSporter van Waasland-Beveren?

Tekst: Valy Van de Merlen | Video: Seppe Van Aken

Enkele weken geleden lanceerde onze club een oproep om onze club online, in de ePro League, te vertegenwoordigen als eSporter van Waasland-Beveren. Belangrijk om weten is dat niet iedereen zomaar eSporter kon worden van geel-blauw. Enkel supporters van Waasland-Beveren maakten kans op deze titel.

De kwalificatierondes gingen van start op 5 oktober. De kwalificaties verliepen via een knock-outsysteem tot er vier finalisten bekend waren. Deze vier finalisten moesten het opnemen tegen onze topschutter en tevens fervent FIFA-speler, Daan Heymans.

Hoe zij het er vanaf brachten en wie uiteindelijk onze nieuwe eSporter wordt, verneemt u volgende dagen via onze kanalen.

Bekijk hier de voorstelling van onze eerste kandidaat, Wouter Peeters:

Bekijk hier de voorstelling van onze tweede kandidaat, Jelle Maes:

Bekijk hier de voorstelling van onze derde kandidaat, Kachen Ahm:

Bekijk hier de voorstelling van onze vierde kandidaat, Glenn Van Himst: