Go back

Freethielnieuws (12/08) : Pittige trainingen op de Freethiel!

tekst: Valy Van de Merlen | foto: Jenthe Van Moere

Gisteren werd, na een welgekomen rustdag, er opnieuw de pees opgelegd door onze sportieve staf. ’s Middags stond er voor onze spelers een individueel programma, een kracht- en mobiliteitssessie, in onze fitnessruimte op het programma. Tussen de twee trainingssessies werd onze coach aan de tand gevoeld door een journalist van Eleven Sports. Het interview zal maandag 17 augustus te zien zijn tijdens de rust van Waasland-Beveren tegen Standard.

Ook deze ochtend had onze sportieve staf een pittige training in petto. De trainers benadrukken dat ze verheugd zijn met de workload dat onze spelers op training brengen. Deze namiddag werd er dan ook tijd gemaakt voor verzorging en recuperatie van de spieren. Morgen een nieuwe werkdag, met twee trainingen.