Go back

Innige deelneming

Met enorm veel spijt in het hart moeten we u het overlijden meedelen van Mevrouw Lucienne De Vleesschouwer. Lucienne was de moeder en schoonmoeder van enerzijds voorzitter Melchior Roosens en anderzijds Hennie Van Gijsel en de grootmoeder van Stephan & Bert Roosens (allen leden van het bestuur). De “Bomma” was al jaren een enorme supporter van onze club en had haar steevast haar vaste plaats op onze footlunches. Een opgewekte persoonlijkheid, die onze club op de voet volgde en de ploeg door dik en dun steunde.

Onze (jeugd)trainers, (jeugd)spelers, medewerkers, partners en alle leden van onze club wensen de familie en vrienden van Lucienne veel sterkte en bieden hun oprechte deelneming aan.

De begrafenis vindt plaats op zaterdag 16 maart om 11u in de kerk van Haasdonk.