Go back

SHELDON BATEAU BLIJFT OP DE FREETHIEL

Tekst: Maarten Van Mieghem - Foto's & visuals: Geoffrey Auret

Goed nieuws vanuit Nederland! SK Beveren bereikte met Sheldon Bateau (32) een overeenkomst over een verlengd verblijf. De ervaren verdediger zal ook de volgende twee seizoenen op de Freethiel te zien zijn.

Sheldon Bateau werd door KV Mechelen opgemerkt in zijn thuisland Trinidad en Tobago. In 2012 haalden de Mechelaars hem naar Europa. De verdediger stond gedurende twee periodes onder contract in Mechelen. In totaal speelde hij 128 keer voor Malinwa. Tussendoor was hij actief voor Samara, Almaty en Sarpsborg. Begin 2022 stapte de ervaren verdediger over naar het Turkse Samsunspor dat hem vervolgens vanaf augustus ’23 een seizoen uitleende aan onze club.

Sheldon Bateau was het afgelopen seizoen een rots in de branding in de Beverse defensie en had een grote bijdrage aan de elf clean sheats van doelman Reus. Geel-blauw is dan ook bijzonder opgetogen verder op de verdediger te kunnen rekenen.

Sportief directeur Tom Van den Abbeele:

“Onze leider in de verdediging is weer helemaal terug! Sheldon tekende een contract dat hem de komende 2 seizoenen verbindt aan SK Beveren. We zullen zijn ervaring en leiderschap goed kunnen gebruiken om onze objectieven waar te maken. Hij sluit met onmiddellijke ingang aan op trainingskamp. Welkom terug!”

CEO Antoine Gobin:

“Sheldon was vorig jaar zowel op als naast het veld één van onze leiders. Hij was een sleutelfiguur die in de verdediging stabiliteit en rust bracht.

Onmiddellijk na het aflopen van het seizoen, zeiden we tegen elkaar dat we er alles aan zouden doen om hem terug naar Beveren te halen om ons te helpen bereiken wat ons vorig jaar net niet lukte.

Sheldon had opnieuw de eer om zijn land te vertegenwoordigen in de Gold Cup. Na een welverdiende rustperiode met zijn familie zijn we verheugd dat hij zich opnieuw bij ons heeft gevoegd voor het belangrijkste deel van onze voorbereiding.

Welkom thuis, Sheldon!”

We wensen Sheldon veel succes toe met zijn verlengd verblijf bij onze club!

SHELDON BATEAU REMAINS AT THE FREETHIEL

SK Beveren has reached an agreement with Sheldon Bateau (32) for an extended stay. The experienced defender will be seen at the Freethiel for the next two seasons. 

Sheldon Bateau was discovered by Belgian side KV Mechelen in his home country of Trinidad and Tobago. Mechelen brought him to Europe in 2012. The defender was under contract with Mechelen for two periods. He played a total of 128 times for Malinwa. In between, he was active for Samara, Almaty, and Sarpsborg. In early 2022, the experienced defender made the move to Turkish club Samsunspor, who loaned him to SKB for one season.

In 2023-2024, Sheldon Bateau was a very important member of the Beveren defense, he made a significant contribution to goalkeeper Reus’ eleven clean sheets. SKB is therefore delighted to continue relying on the defender.

Sporting Director Tom Van den Abbeele:

“Our leader in defense is back in full force! Sheldon has signed a contract that binds him to SK Beveren for the next 2 seasons. We will greatly benefit from his experience and leadership in achieving our objectives. He will join the training camp immediately. Welcome back!”

CEO Antoine Gobin:

“Sheldon was one of our leaders on and off the pitch last year. He was part of the key to stability, to serenity in the backline.

The moment the season finished, we said to each other that we would do everything to get him back to Beveren to help us accomplish what we weren’t able to last year.

Sheldon had once again the honor of representing his country in the Gold Cup, and after well-deserved rest with his family we’re thrilled he’s joined us for the core part of our preparation.

Welcome back home Sheldon!”

We wish Sheldon a lot of success with his extended stay at our club!